ویترین نمایش آثار طراحان بسته بندی ایران | بسته ها

English

تبلیغات بسته ها

تبلیغات بسته ها

بسته بندی زیتون های گرین فیلد

طراحی شده توسط: احسان اکبری
اثر حرفه ای
شرکت سپهر پرتو تجارت سالیان متمادی در زمینه واردات زیتون بسته بندی شده از کشور "اسپانیا" فعالیت می نمود. پس از مدتی این مجموعه تصمیم به واردات زیتون به صورت فله ای از این کشور و فرآوری و بسته بندی در ایران تحت نام برند "گرین فیلد" جهت توزیع در ایران و سایر کشورهای منطقه، گرفت. زیتون ها در سه خانواده عرضه می شدند: 1- زیتونهای خام کلاسیک 2- زیتون های مغزدار 3- زیتون های طعم دار.
دستور کار ، ابتدا طراحی هویت "گرین فیلد" و سپس طراحی یکپارچه برای تمام محصولات و در عین حال مستقل برای هر خانواده از محصولات زیتون قرار گرفت. ابتدا رنگ سبز تیره برای هویت آرم "گرین فیلد" انتخاب شد. دلیل این انتخاب، القا مفهوم " سلامتی و طبیعی بودن" به مخاطب محصول بود. همچنین ترکیبی از رنگ سبز انتخاب شد که بتواند در کنار سایر رنگها در بسته بندی بنشیند بدون اینکه تحت تاثیر آنها قرار گیرد.
با توجه به تنوع زیاد محصولات، جهت ایجاد تفاوت بین آنها و نیز ایجاد جذابیت بصری و در نتیجه چیدمان دلپذیرتر برای مخاطب در داخل شلف فروشگاه، تصمیم بر آن شد که هر محصول دارای رنگی خاص و متمایز برای خود باشد. در نهایت برای بیشتر دیده شدن این رنگبندی و همچنین ایجاد صمیمیت بیشتر بین مخاطب و محصول، یک درپوش همرنگ با رنگ لیبل طراحی و با نخ کنفی به درب شیشه زیتون نصب شد.
دسته: غذایی
تاریخ ثبت در بسته‌ها: ۱۳ خرداد ۱۳۹۵
تماس با خالق اثر
بازنشر در
نظرات (1)
احمد محمدی | ۰۹ مهر ۱۳۹۵ - ۰۱:۲۱
بسیار عالی.به جزییات دقت کافی شده.موفق باشید
ارسال نظر