ویترین نمایش آثار طراحان بسته بندی ایران | بسته ها

English

تبلیغات بسته ها

تبلیغات بسته ها

هربال برن

طراحی شده توسط: سجاد ربانی
اثر حرفه ای
هربال برن یکی از محصولات بخش گیاهی شرکت لابراتوار های رازک است.
طراحی تنها جعبه این محصول در مدت همکاری من با شرکت طرف قرارداد به چند شرکت واگذار شده بود تا مدیران رازک یکی را تایید کنند. البته همیشه در درخواست نامه های شرکت تقاضا برای اجرای مشابه نمونه خارجی وجود داشت. سر باز زدن از این درخواست هم عواقبی را متوجه خود می کند که البته بهتر از تن دادن به هر نوع تقاضای اشتباهی است. خوشبختانه این طرح مورد موافقت شرکت قرار نگرفت.
متاسفانه معضلات بسیاری بین سفارش دهندگان و طراحان و مشاوران مارکتینگ وجود دارد که شاید بخشی از آن نشات گرفته از عدم قدرت طراحان یا مسولین طرف قرارداد با سفارش دهندگان است.
یکی از این موارد درباره تمامی محصولات تجاری ماست. طراحی به صورت انگلیسی و فارسی در بسته بندی هر محصول. و البته هر تولید کننده و صاحب کسب و کاری دلایل خاص خود را دارد. مثلا توجیه مسولان شرکت مذکور در ارتباط با استفاده الزامی از نوشتار انگلیسی بهایی بود که پزشکان به قسمت انگلیسی می دهند.
البته همیشه وزارت خانه ها هم قوانینی در ارتباط با محصولات صنایع گوناگون دارند که تنها کارها را دشوار تر میکند. نمیدانم این از بهره نگرفتن به شکل صحیح از نیروی متخصص است یا موانع دیگری بر سر راه است.
اما قطعا هیچ الزامی به طراحی پر زحمت دو طرفه برای محصولی که صرفا مصرف داخلی دارد نیست.
دسته: پزشکی
تاریخ ثبت در بسته‌ها: ۱۱ تیر ۱۳۹۵
تماس با خالق اثر
بازنشر در
ارسال نظر