ویترین نمایش آثار طراحان بسته بندی ایران | بسته ها

English

تبلیغات بسته ها

تبلیغات بسته ها

پد پاک کننده آرایش YOURS

طراحی شده توسط: ایمان آل‌مظفر
بخش ویژه (خارج از مسابقه)
یکی از مهم ترین و اساسی ترین چالش در طراحی بسته بندی، فاصله گرفتن طراح از طرح و قضاوت آن بر اساس میزان ارتباط بسته با مخاطب نهایی است. اینکه یک بسته بندی چه ارتباطی را باید با مصرف کننده برقرار کند و چگونه ، پرسشی است که پایه های اولیه دیزاین را تشکیل می دهد.
هنگام مواجه شدن با هر سفارشی، قدم اول شناخت مخاطب، عاداتهای مصرف ، شیوه زندگی ، علایق و به دست آوردن کلیه اطلاعاتی است که می تواند به آگاهی از نحوه ارتباط و رفتار مصرف کننده در هنگام خرید منجر شود.
برای اغلب بانوان زیبایی، پاکیزگی، نحوه نگهداری و سلامت پوست، از اهمیت ویژه ای برخوردار است و این مسئله موجب تنوع بیشمار محصولات آرایشی، بهداشتی در بازار مصرف شده است. در یک چنین بازاری به دست آوردن اطمینان مصرف کننده کار دشواری است.
تحقیقات انجام شده بر روی مخاطبان این محصول نشان دهنده میزان تاثیر تصویر کار شده بر روی بسته بندی در جلب اطمینان مصرف کننده و تشویق وی به خرید محصول بود. بنابراین استفاده از تصویر در اولویت دستور کار طراحی قرار داده شد. برای اطمینان از به دست آوردن نتیجه دلخواه و همچنین آزادی عمل بیشتر در طراحی و مهم تر از آن توجه به اصالت طرح، تصمیم بر آن شد تا تصویر مورد نیاز از طریق عکاسی از چهره خانمی که در رده سنی گروه مخاطب هدف محصول قرار می گرفت، ایجاد شود. همچنین نباید فراموش کرد که عملکرد مغز بانوان در زمان انتخاب و بررسی محصول به گونه ای است که در طرح نهایی باید زمان و دقت زیادی را برای انتخاب رنگ،محل قرار دادن توضیحات و جزئیات تصویر در نظر گرفت.
دسته: آرایشی
تاریخ ثبت در بسته‌ها: ۰۳ آذر ۱۳۹۵
تماس با خالق اثر
بازنشر در
ارسال نظر