ویترین نمایش آثار طراحان بسته بندی ایران | بسته ها

English

تبلیغات بسته ها

بسته بندی کوکی و بیسکویت های دلاتو

طراحی شده توسط: احسان اکبری
اثر حرفه ای
مالکین شرکت "تک نان جنوب" سالها در تولید آرد و فرآوری محصولات مشتق از آن، دارای تجربه و سابقه طولانی هستند. آنها همیشه سعی در تولید محصولاتی با کیفیت بالا و قابل ارائه در بازارهای جهانی را داشته و از این رو کارخانه ای مجهز با به روزترین ماشین آلات تولید انواع نان، کیک، بیسکوییت و . . . را در شهر اهواز برپاساختند.
به دنبال آن مجموعه تصمیم به تولید کوکی و بیسکوییت با پایه کیفی بالا، با استفاده از "جو دوسر" ، گرفت. محصول نهایی تبدیل به محصولی با استاندارهای کیفی بالا و سلامتی گردید که قابلیت عرضه همزمان در بازار ایران و کشورهای همسایه را دارا بود.
در طراحی نیز سعی بر آن شد که بسته بندی بیانگر این سطع کیفیت و استاندارهای سلامتی برای مخاطب و مصرف کننده باشد.
در طراحی لوگو ایده حضور قلب بیانگر همزمان دو مفهموم است: 1- حس دوستی و صمیمیت برند با مصرف کننده 2- حس سلامتی و کیفیت محصول
برای ایجاد ارتباطی صمیمی تر و گرم تر با مصرف کننده، در پس زمینه بسته ها از طرح خطی مزارع گندم بهره گرفتیم و با قرار دادن محصول نهایی در جلو بسته بندی، سعی در روایت این مسیر، از مزارع تا کارخانه و تولید محصول نهایی را داشتیم.
در نهایت رنگهای متنوع و دلپذیر در کناره و روی بسته ها، مسئولیت معرفی و تمایز تنوع محصولی را عهده دار گردید.
دسته: غذایی
تاریخ ثبت در بسته‌ها: ۲۲ دی ۱۳۹۵
تماس با خالق اثر
بازنشر در
نظرات (2)
آرا غفوری | ۰۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۵:۴۷
کوکیاش هم خوش طعم هستد و علاوه بر خوش طعم بودن وگان بودنشه. بسته بندی تمیز و زیبا طراحی شده ولی متاسفانه هیچ اثری از داخلی بودن محصول بر روی بسته دیده نمی شه. درسته که محصول با توجه توضیحات بالا برای صادرات هم تعریف شده ولی کاش طوری بود که مخاطبای داخلی هم به اندازه مخاطبای خارجی برای صاحبان تولید اهمیت داشتند. متاسفانه از این دست موارد زیاد دیده می شه از بسته بندی تا سایر بخش های طراحی گرافیک.
بدری | ۰۴ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۶
دستتون درد نکنه البته من هنوز از این محصول استفاده نکرده ام ولی تذکر بالا بجاست اگه دقت کنید توی کشور های عربی محصولی که دربست مال کشور دیگه ای هست مثل شکلات اسنیکر را هم توی مشخصات محصول به عربی هم توضیح داره
همه جا همینطوره پس فکر کنم خیلی بجاست که هم اسم محصول و هم مشخصات دیگه به زبان فارسی رو هم اضافه کنند
ارسال نظر